O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, działamy od 1997 roku nieustannie się rozwijając. Naszym celem jest kompleksowe i indywidualne podejście do korekcji wzroku i potrzeb naszych klientów. Oferujemy szeroki wachlarz usług w tym profesjonalne badanie wzroku wykonywane przez optometrystę.

Ponadto posiadamy bogate portfolio opraw, soczewek i pomocy dobieranych pod kątem indywidualnych potrzeb użytkownika.

Pracujemy z użyciem najnowocześniejszych technologii i sprzętu.

czytaj więcej

W naszym salonie zajmujemy się doborem oraz sprzedażą artykułów optycznych. Można u nas zamówić okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe, a także środki pielęgnacyjne. Jeżeli poszukują Państwo tego typu produktów, zachęcamy do sięgnięcia do sprawdzonego źródła. Współpracujemy wyłącznie z uznanymi markami krajowymi oraz zagranicznymi. Dzięki temu możemy oferować klientom wysokiej jakości wyroby o skuteczności potwierdzonej certyfikatami. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia asortymentu, a następnie do złożenia zamówienia.

Sprawdzony salon optyczny Łódź

Sukcesywnie przybywa osób korzystających ze świadczonych przez nas usług. Wyróżnia nas profesjonalne podejście oraz szeroka oferta artykułów pochodzących od znanych firm. Między innymi, można u nas zamówić oprawy okularowe producentów z Polski oraz zagranicy. Mamy modele zgodne z najnowszymi trendami, jak również klasyczne warianty cieszące się powodzeniem wśród pań oraz panów. Zadowoleni ze zróżnicowanego asortymentu będą też zwolennicy uniwersalnych rozwiązań. Każdy wybierze odpowiednią opcję dla siebie, biorąc pod uwagę swoje potrzeby, wymagania czy budżet. Przygotowaliśmy atrakcyjne propozycje dla najmłodszych klientów, którzy lubią kolorowe oprawki o intrygujących kształtach. Podobnie jak wersje dla dorosłych użytkowników, okulary dla dzieci cechuje komfort noszenia. Trzymają się stabilnie na nosie, nie uciskając go przy tym. Solidne wykonanie pozwala mieć pewność, że długo posłużą swoim właścicielom.

Nasza oferta dla dzieci jest wyjątkowo bogata. Poza oprawkami do okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych dysponujemy zaawansowanymi soczewkami. Jeżeli Państwa maluch boryka się z krótkowzrocznością, polecamy m.in. soczewki kontaktowe MiSight. Do ich największych zalet należy spowalnianie progresji tej wady wzroku. Takim asortymentem nie mogą się pochwalić wszystkie salony optyczne. Łódź i Andrespol to miejsca w których znajdą Państwo nasz punkt stacjonarny. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej osoby, która zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług.

Wykwalifikowany optyk Łódź

Katalog pełen wysokiej klasy pomocy optycznych oraz akcesoriów to nie wszystko, czym przyciągamy kolejnych klientów. Na podkreślenie zasługuje wiedza oraz doświadczenie czekającego na Państwa specjalisty. Badania wzroku przeprowadza u nas kompetentny dyplomowany optometrysta. Należy do prestiżowego stowarzyszenia naukowego – Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki (PTOiO). Szereg ukończonych szkoleń umożliwia mu wykonywanie precyzyjnej diagnostyki, a następnie dobór soczewek bądź okularów do określonych wad wzroku. Jeżeli uzna, że dana osoba wymaga kolejnych specjalistycznych badań lub leczenia, skieruje ją do lekarza okulisty.

Jeśli podejmą Państwo decyzję o zbadaniu oczu, zechcą zamówić okulary przeciwsłoneczne na wakacyjny urlop albo kupić parę soczewek, mogą to zrobić u nas. Od poniedziałku do piątku, jak również w soboty w dogodnych godzinach pracuje nasz salon optyczny. Łódź to miejscowość, którą wybraliśmy na siedzibę placówki. Dysponujemy też filią zlokalizowaną w Andrespolu, w świetnie skomunikowanym punkcie. Dzięki bliskości autostrady A1 dojazd z różnych obszarów nie powinien nikomu sprawiać problemu.

Renomowany zakład optyczny Łódź

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną listą świadczonych przez nas usług. W razie wątpliwości lub pytań dotyczących oferty (wykonywanych procedur lub dostępnych produktów) pozostajemy do Państwa dyspozycji. Chętnie udzielimy wyjaśnień czy doradzimy przy wyborze optymalnego rozwiązania. Prócz tego możemy udzielić szczegółowych instrukcji w zakresie m.in. właściwej pielęgnacji akcesoriów oraz ćwiczeń na poprawę jakości widzenia. Jeżeli nie mają Państwo pewności, czy w odpowiedni sposób dbają o soczewki lub okulary, brakuje Wam doświadczenia w zakładaniu soczewek etc., służymy wsparciem. Z przyjemnością podzielimy się wiedzą w tym zakresie, aby ułatwić Państwu użytkowanie zamówionych artykułów. Zapewniamy pełną satysfakcję z wyboru naszego salonu