Optyk Andrespol Michał Wieczorkowski​

Naszą pasją jest optyka i optometria, działamy na rynku od 1997 roku. Nieustannie się rozwijamy, poszerzając portfolio oferowanych usług i towarów. Za każdym razem indywidualnie analizujemy potrzeby naszych Klientów i oferujemy indywidualne rozwiązania „szyte na miarę”.

W salonie optyk Andrespol posiadamy powyżej 700 modeli opraw, soczewki okularowe od wiodących producentów Nikon, Jzo, Essilor, Hoya. Oferujemy również soczewki kontaktowe oraz badanie wzroku wykonywane przez optometrystę z wieloletnim doświadczeniem Michała Wieczorkowskiego – członka Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki NO07312.

Nieustannie inwestujemy w rozwój, wiedzę i sprzęt, podążając za najnowszymi nowinkami technologicznymi w branży optycznej. Posiadamy także ofertę dla najmłodszych klientów wraz z soczewkami okularowymi i kontaktowymi spowalniającymi wzrost krótkowzroczności, która nie jest powszechnie dostępna w innych salonach.

Salon optyczny Andrespol optyk Michał

Pewny salon optyczny Andrespol

Sukcesywnie zwiększamy grono zadowolonych Klientów indywidualnym doradztwem oraz szeroką ofertą produktów renomowanych producentów krajowych i zagranicznych, w tym kreatorów mody.
Posiadamy szerokie spektrum opraw od klasycznych poprzez sportowe do propozycji z dziedziny odważnych projektów okularowych.
Dla najmłodszych posiadamy okulary w szerokiej gamie kolorystycznej, jak również elastyczne oprawki bez żadnych elementów mogących ulec uszkodzeniu.

Renomowany zakład optyczny Andrespol

Badania w naszym salonie optyk Andrespol przeprowadza optometrysta z dużym doświadczeniem, który poprzez udział w wielu szkoleniach poszerza swoją wiedzę i kompetencje oraz dba o aktualny stan wiedzy na temat rozwiązań i stanu techniki w branży optometrycznej i optycznej.
Oprócz okularów i soczewek kontaktowych posiadamy pomoce wzrokowe dla osób słabowidzących. Przeprowadzamy indywidualny dobór pomocy i rozwiązań polepszających komfort osób z obniżoną sprawnością wzrokową.

Optyk Andrespol optyk Michał
Kontakt

Andrespol

ul. Rokicińska 125d
95-020 Andrespol

Godziny otwarcia

pn - pt: 10:00-18:00
sob: 10:00-14:00